Školsko natjecanje iz daktilografije školske godine 2021./2022.

Dana 18. 2. 2022. godine u prostorijama Srednje strukovne škole Vinkovci održano je Školsko natjecanje iz daktilografije. Na natjecanju su sudjelovali učenici 2.a razreda (hotelijersko-turistički tehničari).

Natjecanju su prisustvovali sljedeći učenici: Mia Kovačević, Luka Krajinović, Martina Maloševac, Roko Mečić, Jan Merli, Lucija Perić i Ivana Petanović.

Nakon provedenog natjecanja u brzini prijepisa na međužupanijsko natjecanje prošla su dva učenika – Jan Merli i Roko Mečić sa najbolje postignutim rezultatima. Trećeplasirana učenica je Mia Kovačević.

Velike pohvale svim učenicima koji su prihvatili ovaj izazov provjere vještine pisanja i nadamo se dobrom uspjehu naših natjecatelja i na sljedećoj razini natjecanja.

                                                                                         Miljenka Vujeva