IZNIMAN REZULTAT NAŠIH UČENIKA – PRVO I ČETVRTO MJESTO NA MEĐUŽUPANIJSKOM NATJECANJU IZ DAKTILOGRAFIJE

Dana 24. travnja 2023. godine, Ekonomska škola „Braće Radić“ bila je domaćin Međužupanijskog natjecanja učenika u disciplini praktične provjere stečenih znanja i vještina u izvođenju prijepisa na računalu.

Pod mentorstvom nastavnice Miljenke Vujeva na natjecanju su sudjelovali učenici Ivan Ivković i Sandra Zelić (učenici 2.a razreda – HTT). Učenici su bili u pratnji nastavnica Miljenke Vujeva i Maje Vidić, koja je bila član prosudbenog povjerenstva.

Naš učenik IVAN IVKOVIĆ osvojio je PRVO MJESTO sa 372,65 otkucaja u minuti u zahtjevnoj konkurenciji, a učenica SANDRA ZELIĆ izvrsno četvrto mjesto sa 243,4 otkucaja u minuti. Na natjecanju je sudjelovalo dvanaest učenika iz šest različitih škola Slavonije. Svaka škola sudjelovala je sa dvoje najbolje plasiranih učenika (na školskom natjecanju).

Velike čestitke na iznimnom rezultatu! Iznimno smo ponosni na naše učenike i vjerujemo u njihove uspjehe i u budućnosti!

Mentorica: Miljenka Vujeva