WorldSkills Croatia izlučno natjecanje u Srednjoj strukovnoj školi Vinkovci

Dragi sudionici izlučnog natjecanja WorldSkills Croatia,

Srednja strukovna škola Vinkovci domaćin je ovogodišnjeg izlučnog natjecanja u turističkim disciplinama te u disciplini Pomoćni kuhar i slastičar. Ukoliko dolazite osobnim automobilom, ispred škole se nalazi parkiralište, a ako dolazite sredstvima javnog prijevoza, možete koristiti gradski prijevoz (Polet, linija br. 1, stanica Srednjoškolski centar) ili taxi.

Za sudionike koji trebaju smještaj preporuka je Hostel Kristal (kontakt: 032 339 777) koji je smješten u neposrednoj blizini škole, Hostel Villa Ljiljana (kontakt: 099 670 9522) udaljen od škole 10 minuta hoda ili Hotel Admiral (kontakt: 091 332 2254) koji se nalazi u centru grada Vinkovaca.

WorldSkills Croatia 2024 izlučno natjecanje održat će se u Srednjoj strukovnoj školi Vinkovci 14. ožujka 2024. godine u sljedećim disciplinama:

  • Pomoćni kuhar i slastičar
  • Poslovanje recepcije hotela
  • Turistička destinacija.

Kotizacija za mentore iznosi 15,00 eura, za učenike koji se natječu u disciplinama Poslovanje recepcije hotela i Turistička destinacija je 15,00 eura, a za disciplinu Pomoćni kuhar i slastičar iznosi 30,00 eura po učeniku. Kotizaciju je moguće izvršiti na način da pošaljete narudžbenicu na adresu sssvinkovci@gmail.com s naznačenom disciplinom ili disciplinama i brojem učenika i mentora u kojima se škola natječe i da uplatite kotizaciju na:

Srednja strukovna škola Vinkovci
IBAN: HR4223900011500266299
poziv na broj: HR99
opis plaćanja: worldskills kotizacija

U nastavku se nalaze hodogrami za navedene discipline u kojima su navedeni kontakti koordinatora, poveznice na službene stranice natjecanja po disciplinama i privola koju trebaju donijeti natjecatelji na dan natjecanja.

NAPOMENA: ako postoje poteškoće s pregledavanjem hodograma i privola, ovi dokumenti se mogu preuzeti/pregledati i na kraju ove objave.

HODOGRAMI:

POVEZNICE NA SLUŽBENE STRANICE NATJECANJA PO DISCIPLINAMA:

Radujemo se vašem dolasku i želimo vam uspješno natjecanje!

Loader Loading…
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Pogledaj/preuzmi…

Loader Loading…
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Pogledaj/preuzmi…

Loader Loading…
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Pogledaj/preuzmi…

Loader Loading…
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Pogledaj/preuzmi…