VjeDra 2024. (Vjeronaučna smotra stvaralaštva u Osijeku)

Drugu godinu zaredom, u srijedu 8. svibnja 2024. godine na 10. Smotri vjeronaučnog stvaralaštva “VjeDra” sudjelovale su učenice i učenici naše škole: Katja Golubičić 2.f, Marija Cvitić 4.c, Nikolina Krznarić 4.c, Josip Jurković 3.e, Ivona Dakić 4.b, Tea Krznarić 1.c, Nikolina Rupčić 1.c, Petar Špehar 1.g i Ivano Vukojević 1.g. Svoj doprinos su pružili i učenici Jelena Matanić 3.e, Lucija Perić 4.a i Josipa Požega 1.e.

Radovi učenika su bili pod mentorstvom vjeroučiteljice Anite Bošnjak. Učenici su predstavili svoje likovno-literarne radove na temu “Duhovna i tjelesna djela milosrđa” pred ostalim sudionicima. Bilo je to izuzetno iskustvo za naše učenike i njihovu mentoricu jer su imali priliku pokazati svoju kreativnost koju su na satima vjeronauka poticali i razvijali, stoga im čestitamo od srca!