Tjedan cjeloživotnog učenja

Povodom 15. tjedna cjeloživotnog učenja 1. 10. 2021. u Srednjoj strukovnoj školi Vinkovci organizirana je pokazna radionica recikliranja i izložba radova. Učenici zanimanja soboslikar, krojač, modni tehničar i hotelijersko-turistički komercijalist sa svojim mentorima pokazali su kako na zanimljiv i praktičan način iskoristiti razne ambalaže od kartona, plastike, staklenki i tekstila. Kako su kutije postali okviri za slike, trake ogrlice, rifle torbe, a staklenke vilenjaci moglo se vidjeti na radionici kao i još puno toga. Raznim tehnikama izrade i maštovitim detaljima ambalaža je dobila novi izgled i novu namjenu, a recikliranjem smanjujemo otpad i sudjelujemo u očuvanju prirode. Galerija slika prikazuje izložbu radova i radionice.

Organizator radionice: Branka Rimac