NAŠ UČENIK IVAN IVKOVIĆ OSVOJIO JE PETO MJESTO  NA DRŽAVNOM PRVENSTVU U DAKTILOGRAFIJI – 44. DAN TIPKOVNICE

Ponosni smo što smo po prvi puta sudjelovali na državnom prvenstvu u kompjutorskoj daktilografiji – 44. Dan tipkovnice u organizaciji Hrvatskog stenografskog društva.

Dana 25.3.2023. godine u Ekonomskoj i trgovačkoj školi Ivana Domca Vinkovci održalo se državno prvenstvo u daktilografiji i to prvi puta izvan grada Zagreba. Sudjelovalo je ukupno 42 natjecatelja od kojih je bilo 38 srednjoškolaca, podijeljenih u dvije dobne skupine (učenici i juniori) iz 15 škola iz cijele Hrvatske.

Naš učenik Ivan Ivković, učenik 2.a razreda (HTT) ostvario je zavidan rezultat osvojivši peto mjesto u kategoriji juniora i to sa 4607 otkucaja (17 pogrešaka) i izvrsnim rezultatom od 375,2 neto znaka u minuti.

Iznimno smo ponosni na Ivana i želimo mu puno uspjeha u daljnjim natjecanjima i izazovima u budućnosti.

Miljenka Vujeva, prof.

Loader Loading…
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Pogledaj/preuzmi…