Međužupanijsko natjecanje iz daktilografije

Srednja strukovna škola je i ove godine sudjelovala na Međužupanijskom natjecanju iz daktilografije u utorak 26.travnja 2022. godine koje se održalo u Ekonomskoj školi „Braća Radi“ u Đakovu. Natjecanje je održano u disciplini prijepisa za učenike ekonomiste i hotelijersko-turističke tehničare. U disciplini prijepisa sudjelovali su po dva najbolje plasirana učenika na školskom natjecanju iz Ekonomske škole Vukovar, Ekonomske i trgovačke škole Ivana Domca Vinkovci, Srednje strukovne škola Vinkovci, Ekonomske škole „Braća Radić“, Đakovo i Srednje škole Isidora Kršnjavoga, Našice.

Učenici su pokazali vještinu i brzinu prijepisa teksta  na računalu. Učenik Marko Čolakovac iz Ekonomske i trgovačke škole ” Ivana Domca”, Vinkovci osvojio je 1. mjesto, a drugo i treće plasirani su Domagoj Jelinić (Ekonomska škola Vinkovci) i Laura Stanušić (Ekonomska škola „Braća Radić“ Đakovo. Naši učenici 2.a razreda Jan Merli i Roko Mečić, pod vodstvom mentorice Miljenke Vujeva osvojili su peto i sedmo mjesto.  

Velike čestitke našim učenicima na uspjehu i veselimo se druženju i izazovu i sljedeće godine. 

Nastavnica Miljenka Vujeva