Bilo je predivno i predobro!

Kako bi se prisjetili lijepih trenutaka provedenih tijekom mobilnosti u Ohridu učenici sudionici mobilnosti su napravili plakat. Ponosni na svoje sudjelovanje u Erasmus+ projektu „Uči i podijeli!“ na plakatu su istaknuli neke od svojih fotografija. Spremno su pozirali i sa svojim Europass certifikatima koje su dobili kao potvrdu o sudjelovanju. Radi se o dokumentu u kojem su navedene vještine koje su učenici stekli iskustvom sudjelovanja na mobilnosti i ima veliki značaj kao prilog životopisu. Na plakatu su, uz fotografije, učenici naveli neka svoja promišljanja – radi se o pozitivnim i lijepim iskustvima koja su im donijela nove prijatelje i upoznavanje nove kulture te također naglašavaju kako su ovom mobilnošću unaprijedili svoja znanja i stekli nove vještine u zanimanjima za koje se obrazuju. Na ovaj način su učenici kao najbolji ambasadori promovirali projekt u kojem su sudjelovali i potaknuli i druge učenike na uključivanje u buduće projekte.