Školsko natjecanje iz daktilografije

Dana 26.2.2021. godine u prostorijama Srednje strukovne škole Vinkovci održano je Školsko natjecanje iz daktilografije. Na natjecanju su sudjelovali učenici 2.a razreda (hotelijersko-turistički tehničari).

Natjecanju su prisustvovali sljedeći učenici: Klara Burg, Iva Katić, Kristian Komarec, Mia Koščalek, Ema Martinović, Mihaela Mišković, Ella Perković i Ana Petrušić.

Nakon provedenog natjecanja u brzini prijepisa na međužupanijsko natjecanje prošle su dvije učenice – Mihaela Mišković i Ana Petrušić sa najbolje postignutim rezultatima. Treće plasirana učenica je Klara Burg.

Velike pohvale svim učenicima koji su  prihvatili  ovaj izazov provjere vještine i nadamo se dobrom uspjehu naših natjecateljica i na sljedećoj razini natjecanja.

 Miljenka Vujeva