Školsko natjecanje iz daktilografije školske godine 2022./2023.

Dana 31.1.2021. godine u prostorijama Srednje strukovne škole Vinkovci održano je Školsko natjecanje iz daktilografije. Na natjecanju su sudjelovali učenici 2.a razreda (hotelijersko-turistički tehničari).

Natjecanju su prisustvovali sljedeći učenici: Lovro Đuđik, Ivan Ivković i Sandra Zelić. Učenik Ivan Strunje nije prisustvovao natjecanju radi bolesti.

Nakon provedenog natjecanja u brzini prijepisa na međužupanijsko natjecanje prošla su dva učenika – Ivan Ivković (390 otkucaja u minuti) i Sandra Zelić (263 otkucaja u minuti) sa najbolje postignutim rezultatima. 

Velike pohvale svim učenicima koji su  prihvatili  ovaj izazov provjere vještine pisanja i nadamo se dobrom uspjehu naših natjecatelja i na sljedećoj razini natjecanja.

                                                                                         Miljenka Vujeva