Mladi kreativci na božićnom sajmu

        Mladi kreativci su djelovali i ove godine! Naše druženje započelo je školske godine 2017./2018. kada je organizirana naša prva kreativna radionica na koju se odazvao veliki broj  učenika. Nastavili smo i ove školske godine sa temom reciklaža i s ciljem izrade korisnih i ukrasnih predmeta od ambalažnih materijala (materijala namijenjenih za reciklažu: kartona, valovite ljepenke, limenki,staklenki, plastičnih boca). Sakupili smo veliki broj staklenih teglica, limenki i kartonskih kutija koje smo pokušali ukrasiti i dati im novu namjenu.
    Radionica je organizirana u studenom i prosincu 2018. godine u ukupnom trajanju od 10 sati. Polaznici radionice bile su učenice 2.e razreda: Josipa Pavičić, Martina Končevski, Nikolina Karabalić Nikolina Martinović te učenice 1.d razreda: Stella Dasović, Ivana Ezgeta, Iva Jakić  i Katarina Đedović. Osim ugodnog druženja, sudionici radionice su mogli kreativno provesti izvannastavno vrijeme, poticati timski rad, stvarati pozitivnu sliku o sebi te razvijati osjećaj odgovornosti prema okolišu smanjujući količinu otpada. Na kraju, kao najveća nagrada pokazao se rezultat njihovog kreativnog rada uz sudjelovanje na ovogodišnjem Božićnom sajmu.

Voditelj radionice:
Lidia Lešić, nastavnik mentor