Izjava o nepostojanju sukoba interesa

Sukladno članku 80. ZJN 2016 predstavnici naručitelja obvezni su potpisati izjavu o postojanju ili nepostojanju sukoba interesa te je ažurirati bez odgađanja ako nastupe promjene.

Nadalje, naručitelj je obvezan na temelju izjava svojih predstavnika na svojim stranicama objaviti popis gospodarskih subjekata s kojima je predstavnik naručitelja iz članka 76. stavka 2. točke 1. ZJN 2016 ili s njime povezane osobe u sukobu interesa ili obavijesti da takvi subjekti ne postoje te ih ažurirati bez odgađanja ako nastupe promjene.

Obavijest:

Ne postoje gospodarski subjekti s kojima Srednja strukovna škola, kao javni naručitelj, ne smije sklapati ugovore o javnoj nabavi.

Loader Loading…
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Pogledaj/preuzmi…