Upis za modnog tehničara

Volim modu i kreativan/na sam! Ako ste kao mali izrezivali krpice, odijevali lutkice, izrađivali frizuru, zanimao vas je cjelokupni izgled, u početku lutkice, a kroz godine odrastanja i sebe, na pravom ste putu da upišete zanimanje modni tehničar u Srednjoj strukovnoj školi! Upisom u ovo kreativno zanimanje podižete ljestvicu svojih vještina. Moći ćete oživjeti svoje modne maštarije crtanjem modnih skica. Moći ćete im udahnuti život iz 2D kroja u 3D oblik materijala. I…kreacija je tu, po tvojim mjerama, unikatna, nosiva… Nakon četverogodišnjeg školovanja možeš upisati i željeni fakultet, pokrenuti vlastito poslovanje ili se zaposliti u modnom dućanu. Nećeš pogriješiti odabirom ovog sve traženijeg zanimanja! Budi svoj/a i na jedinstven način prikaži sebe!

Aktiv tekstila✂️?