Školsko natjecanje frizera 2022.

Školsko natjecanje učenika frizera ove se godine održalo 19. siječnja, a sudjelovalo je petero učenika 3. f razreda:  Valentina Brkić, Lana Horvat, Ivan Matanović, Marija Musa i Anita Zadrić koje su pripremale majstorice Mia Lončarić i Mirna Periša (uz savjete privremeno odsutnih majstorica Marijane Matošević i Josipe Bobovec.) Natjecatelji su imali zadatak u 90 minuta izraditi svečanu vjenčanu frizuru prema slici, a o pobjedniku je odlučivalo tročlano Povjerenstvo u čijem su sastavu bile majstorica Ana Vukić i profesorice Branka Dučmelić i Ana Žuljević.

Jednoglasnom odlukom Povjerenstva 1. mjesto je osvojila Anita Zadrić (mentorica Mia Lončarić). Anita će predstavljat našu školu na Međužupanijskom natjecanju koje će se 18. ožujka održati u Obrtničkoj školi Osijek.

Aniti i majstorici Lončarić čestitamo i želimo puno uspjeha u daljnjem natjecanju!

 

Aktiv Osobnih usluga