Rezultati izlučnog natjecanja WorldSkills Croatia 2024

14. ožujka 2024. bili smo domaćini sudionicima izlučnog natjecanja WorldSkills Croatia 2024. U Srednjoj strukovnoj školi Vinkovci održana su natjecanja iz tri discipline: Pomoćni kuhar i slastičar, Poslovanje recepcije hotela i Turistička destinacija. Ugostili smo 40-ak sudionika koji su došli iz Osječko-baranjske, Bjelovarsko-bilogorske županije, i naravno iz naše, Vukovarsko-srijemske županije.

Iako se radi o zahtjevnoj organizaciji, djelatnici Srednje strukovne škole ne skrivaju zadovoljstvo odrađenim poslom. Još jednom se naša škola pokazala izvrsnim domaćinom, a dokaz tomu su natjecatelji i mentori, koji bez obzira na plasman, nisu skrivali riječi pohvale na prijam i doček i sam tijek natjecanja.

Izlučno natjecanje u Srednjoj strukovnoj školi Vinkovci iznjedrilo je učenike koji su se plasirali na državni WorldSkills Croatia 2024, a koji će se održati u svibnju u Zagrebu.

Čestitamo svim učenicima koji su sudjelovali na natjecanju, a učenicima koji idu na državno natjecanje želimo mnogo uspjeha!

Izvješće izradila: Mirjana Jakšić

Rezultati natjecanja:

Loader Loading…
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Pogledaj/preuzmi… [20.95 KB]

Loader Loading…
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Pogledaj/preuzmi… [20.60 KB]

Loader Loading…
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Pogledaj/preuzmi… [20.52 KB]