Poduzetništvo, mediji i marketing – reklamni plakati učenika 2022.

Zajedničkim radom učenike potičemo na samostalnost i odvažnost u turizmu i ugostiteljstvu. Promidžba proizvoda i usluga, inovativnost i kvaliteta, izravna komunikacija s klijentima i partnerima recept su za uspjeh i zadovoljstvo!

Nastavni predmet Politiku i gospodarstvo upoznajemo na nešto drugačiji način – u temama poduzetništvo, mediji i marketing učenici samostalno osmišljavaju vlastite poslovne ideje, te ih nastoje predstaviti ciljanoj publici i potencijalnim kupcima.

Napravilo se pomoću platforme Padlet

Suvremena poplava lažnih vijesti i oglasa zahtjeva budnost i kritičko promišljanje. Učenici su prepoznavali i analizirali različite vrste dezinformacija na portalima i društvenim mrežama, te se okušali u izradi vlastitih lažnih vijesti i oglasa.

Napravilo se pomoću platforme Padlet