Međunarodni dan žena

U petak, 8. ožujka 2024. u našoj smo školi obilježili Dan žena. Nositeljica aktivnosti bila je nastavnica Hrvatskoga jezika Kristina Skoko u suradnji s vjeroučiteljicom Anitom Bošnjak. Zahvaljujemo svim učenicima koji su sudjelovali u provedbi aktivnosti, a bilo ih je zaista mnogo iz različitih razreda, te na kolegijalnoj podršci nastavnici Meliti Matijević. U sklopu obilježavanja osmislili smo ukrasne kutije s preko 100 dekorativnih poruka. Za izniman trud i kreativnost uređivanja velikog panoa škole posebno zahvaljujemo učenicama Jeleni Matanić i Anni Grgić iz 3. e razreda. Predavanje na temu Dostojanstvo žene održala je u konferencijskoj dvorani škole u trajanju jednog školskog sata vjeroučiteljica Anita Bošnjak. U ugodnoj atmosferi bilo je nazočno oko 60 učenika koji su također sudjelovali u poticajnoj i aktualnoj tematici. Na kraju predavanja sa zaključnom misli o vrijednosti čuvanja osobnog dostojanstva i originalnosti, svaki je učenik imao priliku izvući i jednu poticajnu  poruku. Kako slika govori više od riječi, zaključujemo da je sav uloženi trud bio plodonosan.

                                                                                                                                 Kristina Skoko