Izvješće s natjecanja iz njemačkog jezika

Školsko natjecanje iz njemačkog jezika održano je 20. 1. 2020. god. s početkom u 13 sati.

Sudjelovalo je šestoro učenika, dvoje učenika iz drugog razreda  (Darija Matić i Dino Veršić iz 2. a razreda) i četvero učenika iz trećeg razreda (Aura Cherin Tihić, Kevin Neuberger iz 3. b, Ivan Topić i Ana Ešegović iz 3. a razreda). Na Županijsko natjecanje plasiralo se troje učenika: Aura Cherin Tihić iz 3. b razreda, Kevin Neuberger iz 3. b razreda i Ivan Topić, učenik 3. a razreda, sve troje s mentoricom Alisom Hošteter.

Županijsko natjecanje iz njemačkog jezika održano je 19. 2. s početkom u 10 sati u Gimnaziji Matije Antuna Reljkovića u Vinkovcima. Iz Srednje strukovne škole Vinkovci sudjelovalo je dvoje učenika: Aura Cherin Tihić i Kevin Neuberger s mentoricom Alisom Hošteter. Učenik Ivan Topić nije pristupio zbog bolesti.

Učenica Aura Cherin Tihić ostvarila je prvo mjesto sa 74% riješenosti testa te su njeni dokumenti proslijeđeni državnom povjerenstvu. Učenik Kevin Neuberger ostvario je četvrto mjesto sa 50% riješenosti testa.

Čestitamo učenicima na izvrsnom uspjehu!