2020./2021.
IMG_9920-nastavnici djelatnici (šk. god. 2020-21)

Nastavnici

Redni

broj

Ime i prezime

Nastava u školskoj godini 2021./2022.

1.        

Mirela Luburić

Hrvatski jezik

2.       

Martina Mihin

Hrvatski jezik

3.       

Tanja Pajtak

Hrvatski jezik

4.       

Ivana Paulić

Hrvatski jezik

5.        

Ivana Petričević

Hrvatski jezik

6.       

Helena Voda

Hrvatski jezik

7.       

Adriana Đuraković

Matematika, informatika

8.       

Marija Gerovac

Matematika, informatika

9.       

Matea Matijević

Matematika, informatika

10.   

Darija Kostelić

Matematika, informatika

11.    

Elvira Macan

Fizika

12.    

Tatjana Alerić

Informatika, računalstvo

13.    

Nikola Dujmović

Informatika, računalstvo

14.    

Meri Tomić

Informatika, računalstvo

15.    

Mirna Dovhanj

Strani jezik

16.   

Alisa Hošteter

Strani jezik

17.    

Antonela Marković

Strani jezik

18.    

Josipa Barić

Strani jezik

19.    

Branka Lovrić

Strani jezik

20.   

Livija Pribanić

Strani jezik

21.    

Sanja Sorko

Strani jezik

22.   

Marijana Trutin

Strani jezik

23.   

Mijo Jukić

Tjelesna i zdravstvena kultura

24.   

Ivan Lončar

Tjelesna i zdravstvena kultura

25.   

Kristina Marić

Tjelesna i zdravstvena kultura

26.   

Božo Pavlović

Tjelesna i zdravstvena kultura

27.   

Biljana Bjelajac

Geografija

28.   

Katarina Crnković

Povijest

29.   

Kornelio Gorić

Povijest, filozofija, etika

30.   

Marin Ljubas

Sociologija, povijest, politika i gospodarstvo

31.    

Marija Petrinović

Politika i gospodarstvo

32.   

Ivana Bazina Anikić

Gospodarsko pravo

33.   

Sanja Merc

Likovna umjetnost

34.   

Zrinka Bader

Psihologija

35.   

Kristina Culek

Vjeronauk

36.   

Vlatka Panenić

Vjeronauk

37.   

Mirjana Jakšić

Strukovni predmeti u području ekonomije i turizma

38.   

Maja Vidić

Strukovni predmeti u području ekonomije i turizma

39.   

Miljenka Vujeva

Strukovni predmeti u području ekonomije i turizma

40.   

Nevenka Bionda

Strukovni predmeti u području ugostiteljstva

41.    

Eva Jurčić

Strukovni predmeti u području ugostiteljstva

42.   

Lidia Lešić

Strukovni predmeti u području ugostiteljstva

43.   

Ankica Živić

Strukovni predmeti u području ugostiteljstva

44.   

Hrvoje Blažinkov

Strukovni predmeti u području ugostiteljstva

45.   

Klara Pilić

Strukovni predmeti u području ugostiteljstva

46.   

Karmela Vidović

Strukovni predmeti u području ugostiteljstva

47.   

Marija Bošnjak

Praktična nastava (turizam i ugostiteljstvo)

48.   

Mario Janocik

Praktična nastava (turizam i ugostiteljstvo)

49.   

Ana-Marija Stanković

Praktična nastava (turizam i ugostiteljstvo)

50.   

Ružica Šošić

Strukovni predmeti u području ugostiteljstva

51.    

Ana Šarčević

Strukovni predmeti u području ugostiteljstva i tekstila

52.   

Branka Rimac

Strukovni predmeti u području ugostiteljstva i tekstila

53.   

Ivan Rimac

Stručni suradnik u nastavi, praktična nastava (turizam i ugostiteljstvo)

54.   

Dunja Čuljak

Stručni suradnik u nastavi, praktična nastava (turizam i ugostiteljstvo)

55.   

Ljiljana Bekavac

Stručni suradnik u nastavi, praktična nastava(tekstil i koža)

56.   

Mirjana Buranji

Strukovni predmeti u području tekstila

57.   

Iva Mišković

Strukovni predmeti u području tekstila

58.   

Ljubica Kolarević

Strukovni predmeti u području tekstila

59.   

Lovorka Tkalčić Dulić

Strukovni predmeti u području tekstila

60.   

Jadranka Mišković

Strukovni predmeti u području tekstila

61.   

Nada Sušac

Strukovni predmeti u području tekstila

62.   

Branka Dučmelić

Biologija, strukovni predmeti u području osobnih usluga

63.   

Ana Žuljević

Kemija, strukovni predmeti u području osobnih usluga

64.   

Josipa Bobovec

Praktična nastava (osobne usluge)

65.   

Marijana Matošević

Praktična nastava (osobne usluge)

66.   

Melita Matijević

Strukovni predmeti u području ostalih usluga

67.   

Tomislav Veselčić

Strukovni predmeti u području ostalih usluga

68.   

Elizabeta Gvozden

Strukovni predmeti u području ostalih usluga i tekstila

 

Voditeljice smjene: Martina Mihin i Karmela Vidović.

Ravnatelj i stručni suradnici

Ime i prezimeZanimanje
Domagoj Bujadinovićravnatelj
Marica Andričevićpedagoginja
Stefanie Jade Horvat (zamjena Martina Komesarović)psihologinja
Jelena Ferićknjižničarka, nastavnica hrvatskog jezika
Velimira Antinacknjižničarka, nastavnica hrvatskog jezika

Administrativno osoblje

Ime i prezime

Zanimanje

Sonja Osrečki

tajnica

Marijana Valentak

voditelj računovodstva

Božica Širić

računovodstveni referent

Mira Ivanišević

administrator

 

Tehničko i pomoćno osoblje

Ime i prezime

Zanimanje

Antun Milišić

domar – kućni majstor

Dušan Mihajlović

elektrotehničar

Bernarda Matić

spremačica

Slavica Salak

spremačica

Jurka Milišić

spremačica

Livija Babić

spremačica

Anamarija Klarić

spremačica

 

Shopping Basket